Klasy I-III

ZAJĘCIA  POZALEKCYJNE

DLA  KLAS  I – III

 

KOŁA  ZAINTERESOWAŃ

RODZAJ ZAJĘĆ

PROWADZĄCY

DZIEŃ

CZAS TRWANIA

SALA

ZAJECIA ROZWIJAJĄCE ZAINETERSOWANIA

 „MAŁY GENIUSZ”

KL. I A

M. RADACZYŃSKA

WTOREK

 

1015 – 1100

 

32

KOŁO „MAŁY MISTRZ”

KL. I B

I. MIGDALSKA

WTOREK

1215 – 1300

5

KOŁO ROZWIJAJĄCE ZAINTERESOWANIA

KL. I C

I. FATLA - KOWALSKA

PIĄTEK

1015 – 1100

HARCÓWKA

KOŁO „OMNIBUSEK”

KL. II A

D. ROLIŃSKA - CZERNIAK

PIĄTEK

1505 – 1550

30

KOŁO EKOLOGICZNO – PLASTYCZNE „ EKUŚ’’

KL. II B

R. BARANOWSKA

PIĄTEK

(co 2 tygodnie)

1100 – 1300

HARCÓWKA

ZAJĘCIA OGÓLNOROZWOJOWE

 „MAŁY OMNIBUS”

KL. II C

S. WRÓBLEWSKA

CZWARTEK

 

1015 – 1100

 

HARCÓWKA

KOŁO MATEMATYCZNE KL. III A

K. SŁOWIOCZEK

WTOREK

 

1215 – 1300

 

18

KLUB PROMOCJI ZDROWIA „WIEWIÓRKA”

KL. III B

M.ŚLIWKA

ŚRODA

 

1015 – 1100

 

39

KOŁO MATEMATYCZNE

„MAŁY OMNIBUS”

KL. III C

B.SICIARZ

WTOREK

 

1215 – 1300

 

18

     

ZAJĘCIA DYDAKTYCZNO-WYRÓWNAWCZE

 LUB KOREKCYJNO-KOMPENSACYJNE

 

KL. I A

M. RADACZYŃSKA

CZWARTEK

1110 – 1155

35

KL. I B

I. MIGDALSKA

ŚRODA

1110 – 1155

HARCÓWKA

KL. I C

I. FATLA - KOWALSKA

WTOREK

1015 – 1100

HARCÓWKA

KL. II A

D. ROLIŃSKA - CZERNIAK

PONIEDZIAŁEK

1110 – 1155

HARCÓWKA

KL. II B

R. BARANOWSKA

CZWARTEK

1215 – 1300

HARCÓWKA

KL. II C

S. WRÓBLEWSKA

WTOREK

1110 – 1155

HARCÓWKA

KL. III A

K. SŁOWIOCZEK

CZWARTEK

1110 – 1215

HARCÓWKA

KL. III B

M. ŚLIWKA

WTOREK

920 – 1005

41A

KL. III C

B. SICIARZ

ŚRODA

1110 – 1155

35

 

 

ZAJĘCIA REKREACYJNO – SPORTOWE

 

ZAJĘCIA REKREACYJNO-SPORTOWE

KL. III B

J. BISZTYGA

WTOREK

1015 – 1100

SALA GIMN.

 

 

 

INNE

 

ZAJĘCIA LOGOPEDYCZNE

  1. FOBER

PONIEDZIAŁEK

730 – 1100

GABINET PIELĘGNIARKI

WTOREK

1110 – 1300

1410 – 1455

 

CZWARTEK

 

 

1215 – 1455

 

PIĄTEK

730 – 815

920 – 1005

1110 – 1455

ZAJĘCIA REWALIDACYJNE

D. GUZIK

WTOREK

1205 – 1305

41A

ŚRODA

1205 – 1305

1310 – 1410

PIĄTEK

1010 – 1110

ZAJĘCIA REWALIDACYJNE

A. MATEJA

CZWARTEK

810 – 910

HARCÓWKA

PIĄTEK

ZAJĘCIA REWALIDACYJNE

M. ŚLIWKA

PONIEDZIAŁEK

1010 – 1110

41A

WTOREK

JĘZYK POLSKI

DLA OBCOKRAJOWCÓW

R. BARANOWSKA

PONIEDZIAŁEK

1215 – 1300

HARCÓWKA

ŚRODA