Klasy IV - VIII

ZAJĘCIA  POZALEKCYJNE

DLA  KLAS IV – VIII

 

KOŁA  ZAINTERESOWAŃ

 

RODZAJ ZAJĘĆ

PROWADZĄCY

DZIEŃ

CZAS TRWANIA

SALA

 KOŁO POLONISTYCZNE

KL. 6A, 7A, 7B, 7C

K. PONIKIEWSKA- BYRSKA

PONIEDZIAŁEK

1415 – 1500

 

22

 

KOŁO POLONISTYCZNE

KL.6B, 6C, 6D, 6E

J. KAŁACHURSKA

WTOREK

1315 – 1400

19

KOŁO POLONISTYCZNE

B. WALA

CZWARTEK

1700 - 1745

ONLINE

KOŁO TEATRALNE

KL. IV – VIII

E. ADAMCZYK

CZWARTEK

1600 – 1700

MS TEAMS

 KOŁO MATEMATYCZNE

KL. 4B, 5A, 5B

M. KOSATKA

CZWARTEK

(co 2 tygodnie)

1315 – 1400

 

14

 

KOŁO MATEMATYCZNE

KL. 6A, 7A, 7C, 7D

J. FLANK - MIGDAŁ

WTOREK

1410 – 1455

23

KOŁO MATEMATYCZNE

KL. 6B, 6C, 6D, 6E, 7B

U. CHROBAK

WTOREK

1300 – 1400

20

KOŁO BIOLOGICZNE

KL. 7

I. SIUDA

WTOREK

1410 – 1455

18

KOŁO FIZYCZNE

KL. 8

B. WOŹNIAK

      ŚRODA

1410 – 1455

39

KOŁO CHEMICZNE

KL. 7, 8

U. PYCZ - ZIPSER

PONIEDZIAŁEK

1410 – 1455

39

KOŁO GEOGRAFICZNE

KL. 6

P. MICHAŁOWICZ

PONIEDZIAŁEK

1315 – 1415

10

KOŁO INFORMATYCZNE

KL. 5, 6

A. ZAJĄC - MAJEWSKA

ŚRODA

1315 – 1430

36

 KOŁO MUZYCZNE „VIVO”

KL. 4 - 7

B. FICOŃ -SZEWCZYK

WTOREK

(co 2 tygodnie)

1315 – 1400

14

KOŁO PLASTYCZNE

KL. IV- VII

A. PRZYBYŁEK

      ŚRODA

(2 razy

w miesiącu)

1500 – 1545

14

KOŁO TECHNICZNE

B. KASPEREK

ŚRODA

(co 2 tygodnie)

1410 – 1550

41

KOŁO FILMOWE

M. JANIK

PONIEDZIAŁEK

1505 - 1550

 

 

43

 

 

ZAJĘCIA REKREACYJNO – SPORTOWE

 

ZAJĘCIA REKREACYJNO-SPORTOWE

KL. 4

A. FICYK

CZWARTEK

1410 – 1455

SALA GIMN.

ZAJĘCIA REKREACYJNO-SPORTOWE

KL. 5

T. KLEKOTA

CZWARTEK

1410 – 1500

SALA GIMN.

ZAJĘCIA REKREACYJNO-SPORTOWE

KL. 6

T. KLEKOTA

       ŚRODA

1410 – 1510

SALA GIMN.

ZAJĘCIA REKREACYJNO-SPORTOWE

KL. 7

T. KLEKOTA

PONIEDZIAŁEK

1410 – 1455

SALA GIMN.

ZAJĘCIA REKREACYJNO-SPORTOWE

KL. 8

J. BISZTYGA

WTOREK

1410 – 1455

SALA GIMN.

 

 

ZAJĘCIA DYDAKTYCZNO-WYRÓWNAWCZE LUB KOREKCYJNO –KOMPENSACYJNE

 

ZAJĘCIA DYDAKTYCZNO - WYRÓWNAWCZE                         

Z JĘZYKA POLSKIEGO

KL. 4B

K. PONIKIEWSKA-BYRSKA

ŚRODA

(co 2 tygodnie)

1315 – 1400

20

ZAJĘCIA DYDAKTYCZNO - WYRÓWNAWCZE                         

Z JĘZYKA POLSKIEGO

KL. 6A, 7A, 7B, 7C

K. PONIKIEWSKA-BYRSKA

CZWARTEK

1415 – 1500

22

ZAJĘCIA DYDAKTYCZNO - WYRÓWNAWCZE                         

Z JĘZYKA POLSKIEGO

KL. 6B, 6C, 6D, 6E

J.KAŁACHURSKA

       ŚRODA

1315 – 1400

10

ZAJĘCIA DYDAKTYCZNO - WYRÓWNAWCZE

KL. 4A

E. ADAMCZYK

PONIEDZIAŁEK

825 – 910

14

 ZAJĘCIA DYDAKTYCZNO - WYRÓWNAWCZE

KL. 4C

B. WALA

ŚRODA

825 – 910

 

18

 

 ZAJĘCIA DYDAKTYCZNO - WYRÓWNAWCZE

KL. 8

B. WALA

PIĄTEK

1315 – 1400

 

22

 

ZAJĘCIA DYDAKTYCZNO - WYRÓWNAWCZE                          Z MATEMATYKI

KL. 4B, 5A, 5B

M. KOSATKA

CZWARTEK

(co 2 tygodnie)

1315 – 1400

14

ZAJĘCIA DYDAKTYCZNO - WYRÓWNAWCZE                          Z MATEMATYKI

KL. 8C

M. KOSATKA

CZWARTEK

1410 – 1455

20

ZAJĘCIA DYDAKTYCZNO - WYRÓWNAWCZE                           Z MATEMATYKI

KL. 6A, 8A

J. FLANK - MIGDAŁ

WTOREK

(co 2 tygodnie)

1505 – 1550

23

ZAJĘCIA DYDAKTYCZNO - WYRÓWNAWCZE                           Z MATEMATYKI

KL.7A, 7C, 7D

J. FLANK - MIGDAŁ

ŚRODA

1410 – 1455

23

ZAJĘCIA DYDAKTYCZNO - WYRÓWNAWCZE                          Z MATEMATYKI

KL. 6B, 6C, 6D

U. CHROBAK

PONIEDZIAŁEK

1315 – 1400

21

ZAJĘCIA DYDAKTYCZNO -               WYRÓWNAWCZE                          Z MATEMATYKI

KL. 4C, 6E, 7B

U. CHROBAK

PIĄTEK

1410 – 1455

20

ZAJĘCIA DYDAKTYCZNO- WYRÓWNAWCZE

Z PRZYRODY

 KL. 4C

I. SIUDA

PIĄTEK

(co 2 tygodnie)

825 – 910

34

ZAJĘCIA DYDAKTYCZNO- WYRÓWNAWCZE Z BIOLOGII

 KL. 5, 6

I. SIUDA

ŚRODA

(co 2 tygodnie)

1310 – 1355

41

ZAJĘCIA DYDAKTYCZNO- WYRÓWNAWCZE Z BIOLOGII

 KL. 7, 8

I. SIUDA

CZWARTEK

(co 2 tygodnie)

1410 – 1455

39

ZAJĘCIA DYDAKTYCZNO- WYRÓWNAWCZE

 Z JĘZYKA ANGIELSKIEGO KL.5A, 5B, 7D, 8B, 8C

I. ROKOWSKA

CZWARTEK

1315 – 1400

34

ZAJĘCIA DYDAKTYCZNO- WYRÓWNAWCZE

 Z JĘZYKA ANGIELSKIEGO

KL. 7

K. CEMPLA

PONIEDZIAŁEK

1410 – 1455

23

ZAJĘCIA DYDAKTYCZNO- WYRÓWNAWCZE

 Z JĘZYKA ANGIELSKIEGO

KL. 6

A. WIECZOREK

PONIEDZIAŁEK

co 2 tygodnie

1315 – 1400

23

ZAJĘCIA DYDAKTYCZNO- WYRÓWNAWCZE Z EDB

R. MICHALSKI

PONIEDZIAŁEK

ŚRODA

PIĄTEK

700 – 730

A1/A2

ZAJĘCIA KOREKCYJNO - KOMPENSACYJNE

KL. 7D

E. ADAMCZYK

CZWARTEK

1420 – 1505

19

ZAJĘCIA KOREKCYJNO - KOMPENSACYJNE

KL. 5A, 5B

E. ADAMCZYK

PIĄTEK

1215 – 13

19

ZAJĘCIA KOREKCYJNO -KOMPENSACYJNE

K. PONIKIEWSKA-BYRSKA

       ŚRODA

1415 – 1500

22

 

 

INNE

 

ZBIÓRKI HARCERSKIE

KL. 4 - 6

J. KAŁACHURSKA

PIĄTEK

1530 – 1730

HARCÓWKA

                     

 

ZAJĘCIA DODATKOWE I INDYWIDUALNE, KONSULTACJE

 

KONSULTACJE

Z JĘZYKA POLSKIEGO

KL. 4A, 5A, 5B, 7D

E. ADAMCZYK

WTOREK

1600 – 1700

MS TEAMS

KONSULTACJE

Z HISTORII I WOS-u

KL. 4, 5, 8

M. PIECHOTA

ŚRODA

(PO UZGODNIENIU Z NAUCZYCIELEM)

1500 – 1545

21

KONSULTACJE

Z JĘZYKA NIEMIECKIEGO

KL. 7A, 7D

A. POPIOŁEK - PUDA

WTOREK

645 – 730

23

KONSULTACJE

Z JĘZYKA NIEMIECKIEGO

KL. 7B, 7C, 8A, 8B, 8C

A. POPIOŁEK - PUDA

CZWARTEK

645 – 730

39

KONSULTACJE

Z PRZYRODY KL. 4A, 4B

I MUZYKI KL. 4 - 7

B. FICOŃ - SZEWCZYK

PONIEDZIAŁEK

(co 2 tygodnie – wg potrzeb)

1505 – 1550

14

KONSULTACJE Z FIZYKI

KL. 7, 8

B. WOŹNIAK

ŚRODA

1500 – 1545

39

ZAJĘCIA INDYWIDUALNE

Z JĘZYKA POLSKIEGO

KL. 5 - 8

E. ADAMCZYK

ŚRODA

1315 – 1400

1410 – 1500

    19

NAUKA

JĘZYKA POLSKIEGO

KL. 8B

B. WALA

ŚRODA

1315 – 1445

    14

ZAJĘCIA INDYWIDUALNE

Z JĘZYKA POLSKIEGO DLA DZIECI OBCOJĘZYCZNYCH

KL. 4 - 8

J. KAŁACHURSKA

CZWARTEK

1410 – 1500

    34

PIĄTEK

1315 – 1400

 

19

ZAJĘCIA DODATKOWE         

Z JĘZYKA POLSKIEGO

KL. 6A, 6B, 6C, 6D

J. KAŁACHURSKA

ŚRODA

1410 – 1455

10

ZAJĘCIA DODATKOWE Z MATEMATYKI

KL. 8B

A. PĘKALA

CZWARTEK

1315 – 1400

 

21

 

ZAJĘCIA DODATKOWE Z HISTORII

KL. 6, 7

M. GIRTLER - JAMKA

CZWARTEK

1400 – 1500

41