Działalność Zespołu Poradni Psychologiczno-Pedagogicznych

26-03-2021 12:00

Zespół Poradni Psychologiczno - Pedagogicznych w Bielsku - Białej, wychodząc na przeciw potrzebom wynikającym z obecnej sytuacji, uruchomił możliwość korzystania z porad E-Poradni.

Zapraszamy do korzystania z tej formy pomocy.

Szczegóły w załączonej informacji z poradni oraz na stronie internetowej placówki

poradnia.bielsko.pl/

poradnia.bielsko.pl/eporadnia/ (formularz zgłoszeniowy).

Pozdrawiamy serdecznie,

psycholog szkolny Iwona Pysz

pedagog szkolny Ilona Tyc

Szanowni Państwo,
Uprzejmie informuję iż Zespół Poradni Psychologiczno- Pedagogicznych od 29 marca
uruchamia dodatkową, wspomagającą formę pracy E- Poradnia.
Skierowana jest do młodzieży, rodziców i nauczycieli i umożliwia kontakt ze specjalistami
poradni za pomocą internetu.
Pamiętajmy jednak, że pomoc udzielana w formie e- porady jest alternatywnym sposobem
udzielania pomocy. Pozwala jednak na wstępne rozpoznanie problemu, zweryfikowanie
konieczności wizyty u specjalisty, czy też rozwiać wątpliwości i obawy związane z sytuacją trudną.
W celu skorzystania z e- porady konieczne jest wypełnienie formularza zgłoszeniowego.
 Jednocześnie informuję iż poradnia pracuje aktualnie w formie stacjonarnej prowadząc diagnozę i
terapię. Zespoły Orzekające odbywają się zgodnie z ustalonym harmonogramem.

Małgorzata Salamon
Dyrektor ZPPP