RADA RODZICÓW
PRZY SZKOLE PODSTAWOWEJ NR 20 W BIELSKU BIAŁEJ

Witamy serdecznie odwiedzających stronę informacyjną Rady Rodziców przy Szkole Podstawowej nr 20 w Bielsku Białej.
Zachęcamy wszystkich rodziców do zapoznania się z naszą działalnością. Polecamy zakładkę Aktualności zawierającą najważniejsze informacje i postanowienia z naszych kolejnych spotkań. Liczymy na wasz aktywny udział w organizowanych imprezach oraz uroczystościach. Całkowity dochód z każdej organizowanej akcji przeznaczony jest na konkretne, najpilniejsze potrzeby szkoły, aby podnosić komfort i jakość uczenia naszych dzieci.

Dziękujemy za wpłaty na Komitet Rodzicielski.
na nr konta:
Beskidzki Bank Spółdzielczy
97 8111 0009 2001 0031 3562 0001

Zwracamy się z prośbą do wszystkich osób, które chcą i mogą wspomóc szkołę.
Prosimy o przekazanie darów rzeczowych, które mogłyby być wykorzystane w szkole jako nagrody w konkursach czy jako fanty na loterię.

Skład Rady Rodziców w roku szkolnym 2021/2022

SKŁAD  PREZYDIUM RADY  RODZICÓW w roku szkolnym 2021/2022