Ubezpieczenie na rok szkolny

W roku szkolnym 2020/21 Szkoła nie podejmuje się realizacji grupowego ubezpieczenia.

Można oczywiście zrobić to w dowolnej firmie i na wybranych osobiście warunkach.

Ze strony Rady Rodziców, podtrzymujemy rekomendację propozycji UNIQA „Bezpieczne Dziecko”. W załączniku przesyłam pełna ulotkę informacyjną, gdzie opisany jest cały proces i wszystkie możliwe opcje ubezpieczenia.

Ulotka NNW - Bezpieczne dziecko - ZOBACZ

W tym rozwiązaniu to Państwo (rodzice/opiekunowie) zawierają adekwatną umowę bezpośrednio z ubezpieczycielem i w razie konieczności skorzystania z pakietu ubezpieczenia, mogą się państwo z ubezpieczycielem kontaktować bezpośrednio. Ważne, że nie ma to negatywnego wpływu na stawki (czyli koszt jest taki sam jakby ubezpieczała dziecko „szkoła” ) a także na możliwość skorzystania z ulgi 50% jeżeli ubezpieczamy drugie dziecko (nawet jeżeli uczęszcza ono do innej szkoły -  o ewentualne szczegóły proszę pytać ubezpieczyciela - dane poniżej).

Sam proces ubezpieczenia zgodnie z informacją w ulotce, cytuję:

UBEZPIECZ DZIECKO PRZEZ INTERNET W KILKA MINUT

1. Wejdź na stronę gestumbroker.pl/bezpieczne_dziecko/ lub zeskanuj kod QR

1. Wybierz kafelek NNW Dzieci i Młodzieży i wpisz KOD DOSTĘPU: DZIECKO2020

W razie wątpliwości czy problemów technicznych z realizacją – w ulotce znajdują się dane kontaktowe i nr pod które można dzwonić:

GESTUM Broker Sp. z o.o.

ul. Krakowskie Przedmieście 4