Przejdź do treści Przejdź do menu

Świetlica

"Zabawa jest nauką, nauka jest zabawą. Im wiecej zabawy, tym więcej nauki."

G. Doman

 Świetlica szkolna jest miejscem, w którym uczniowie naszej szkoły mogą miło, przyjemnie i pożytecznie spędzić czas przed i po lekcjach, a także w  oczekiwaniu na zajęcia dodatkowe. Świetlica szkolna czynna jest od poniedziałku do piątku w godzinach od 6.30 do 17.00. 

     Głównym celem działalności naszej świetlicy jest zapewnienie uczniom opieki w czasie wolnym od zajęć dydaktycznych. Dodatkowo dzieci przebywające w świetlicy biorą udział w licznych zajęciach organizowanych przez opiekunów. 

     Uczniowie mają także czas na swobodne zabawy zgodnie ze swoimi zainteresowaniami, korzystają także z licznych gier i zabawek zgromadzonych w świetlicy. Dzieci mają również możliwość oglądania ulubionych filmów animowanych czy słuchania muzyki. Wśród wielu różnorodnych form zajęć świetlicowych najbardziej lubianymi przez dzieci są zajęcia o charakterze plastyczno-technicznym oraz zabawy ruchowe, dlatego też poświęca się im dużo czasu. Prace uczniów eksponowane są na gazetkach ściennych dekorujących świetlicę i korytarz na parterze.

SALE ŚWIETLICOWE I ICH OPIEKUNOWIE

3
mgr Mateusz Radaczyński
mgr Agnieszka Kasperek

mgr Agnieszka Panek
mgr Lucyna Zemła-Krobler

5

mgr Elżbieta Targosz

mgr Aneta Białek

10
mgr Barbara Kasperek