Kadra

JĘZYK POLSKI - mgr  Ewa Adamczyk

JĘZYK POLSKI - mgr J Kałachurska

JĘZYK POLSKI - mgr K. Ponikiewska-Byrska

JĘZYK POLSKI - mgr B. Wala

MATEMATYKA - mgr U. Chrobak

MATEMATYKA - mgr J. Flank-Migdał

MATEMATYKA - M. Kosatka

MATEMATYKA - mgr A. Pękala 

HISTORIA - mgr M. Girtler -Jamka

HISTORIA - mgr M. Piechota 

WOS -  mgr M. Girtler -Jamka

WOS - mgr M. Piechota

PRZYRODA - mgr B. Ficoń - Szewczyk 

BIOLOGIA - mgr I. Siuda 

JĘZYK ANGIELSKI - mgr A. Knapczyk

JĘZYK ANGIELSKI - mgr I. Rokowska

JĘZYK ANGIELSKI - mgr A. Wieczorek

JĘZYK NIEMIECKI - mgr A. Popiołek-Puda

JĘZYK WŁOSKI - mgr L. Lankosz

MUZYKA - mgr B Ficoń - Szewczyk 

PLASTYKA - mgr A. Przybyłek

TECHNIKA - mgr B. Kasperek 

INFORMATYKA - mgr A. Zając-Majewska

FIZYKA - mgr B. Woźniak

CHEMIA - mgr U. Pycz-Zipser

GEOGRAFIA - mgr E. Kudrys-Jurczyk

GEOGRAFIA - mgr P. Michałowicz

WYCHOWANIE FIZYCZNE - mgr J. Bisztyga


WYCHOWANIE FIZYCZNE - mgr A. Ficyk

WYCHOWANIE FIZYCZNE - mgr T. Klekota

RELIGIA - mgr A. Fober

RELIGIA - mgr M. Janik

RELIGIA - ks. J. Krupa

ETYKA - mgr A. Nowrotek

EDUKACJA DLA BEZPIECZEŃSTWA - mgr R. Michalski

NAUCZYCIEL WSPOMAGAJĄCY - mgr M. Smolarek

NAUCZYCIEL WSPOMAGAJĄCY - mgr D. Guzik

NAUCZYCIEL WSPOMAGAJĄCY - mgr A. Knapczyk

EDUKACJA WCZESNOSZKOLNA  - mgr R. Baranowska

EDUKACJA WCZESNOSZKOLNA - mgr I. Fatla-Kowalska

EDUKACJA WCZESNOSZKOLNA - mgr I. Migdalska

EDUKACJA WCZESNOSZKOLNA - mgr M. Radaczyńska

EDUKACJA WCZESNOSZKOLNA - mgr D. Rolińska-Czerniak

EDUKACJA WCZESNOSZKOLNA - mgr B. Siciarz

EDUKACJA WCZESNOSZKOLNA - mgr K. Słowioczek

EDUKACJA WCZESNOSZKOLNA - mgr M. Śliwka

EDUKACJA WCZESNOSZKOLNA - mgr S. Wróblewska

WYCHOWAWCA ŚWIETLICY - mgr A. Kasperek

WYCHOWAWCA ŚWIETLICY - mgr B. Kasperek

WYCHOWAWCA ŚWIETLICY - mgr Agnieszka Panek

WYCHOWAWCA ŚWIETLICY - mgr M. Radaczyński

WYCHOWAWCA ŚWIETLICY - mgr E. Targosz

WYCHOWAWCA ŚWIETLICY -  mgr L. Zemła - Krobler

BIBLIOTEKA - mgr A. Nowrotek

BIBLIOTEKA - mgr A. Przybyłek

PEDAGOG SZKOLNY - mgr I. Tyc

PSYCHOLOG  SZKOLNY - mgr I. Pysz

LOGOPEDA - mgr A. Fober

LOGOPEDA - mgr M. Smolarek