Finał Szlachetnej Paczki

16-12-2019 21:05

Szlachetna Paczka pomogła w tym roku ponad 14,5 tys. rodzin

Przez te dwa dni w Polsce działy się prawdziwe cuda. Wolontariusze Szlachetnej Paczki
w sobotę i niedzielę 7-8 grudnia ponownie zapukali do tysięcy domów w całej Polsce, by przekazać dedykowaną pomoc najbardziej potrzebującym i wnieść w ich życie nadzieję
na zmianę. W tym roku Paczka dzięki szlachetnym sercom darczyńców z naszej szkoły dotarła również do jednej z rodzin potrzebujących.

Wszystkim, którzy przyczynili się do powodzenia akcji w naszej szkole składamy serdeczne podziękowania. Dzięki Wam rodzina otrzymała wszystko, o czym marzyła, nie tylko na święta.

Pamiętajcie

Dobro zawsze wraca!