Gorący posiłek - ważne informacje!

28-12-2022 13:48

WAŻNA INFORMACJA

Przetarg na świadczenie usług cateringowych polegających na przygotowywaniu i dostarczaniu "gorącego posiłku" w roku 2023 wygrała firma zewnętrzna CATERMED z Łodzi. Posiłki będą gotowane w kuchni Szpitala Wojewódzkiego w Bielsku-Białej, codziennie dowożone do szkoły i wydawane przez pracownika firmy.

Harmonogram spożywania gorącego posiłku przez dzieci będzie uzależniony od ich ilości - w przypadku zwiększenia, zostaną wyznaczone inne godziny na zjedzenie obiadu abonamentowego, inne gorącego posiłku, więc nie będzie już możliwe schodzenie na jadalnię całą klasą pod opieką nauczyciela.

Ponieważ do końca tygodnia dyrekcja szkoły musi przekazać firmie Catermed informację o ilości posiłków, które mają dowieźć do szkoły 2 stycznia, prosi Państwa o deklarację z informacją na mobidziennik, czy dziecko będzie od stycznia korzystało z „gorącego posiłku” w szkole.

Informację należy przesłać w nieprzekraczalnym terminie do 30 grudnia, do godz. 10.00.

W styczniu będziecie Państwo podpisywać nowe deklaracje na 2023 rok. Odpisy będziecie Państwo zgłaszać bezpośrednio u dyrektora szkoły przez mobidziennik najpóźniej do godz. 7.00 w danym dniu.

Podaję kwotę odpłatności za gorący posiłek za miesiąc styczeń, którą należy uregulować między 1 a 5 stycznia (nie wolno dokonywać wpłaty przed 1 stycznia i po 5 stycznia)

11 dni x 4 zł = 44 zł

na konto dochodów szkoły - UWAGA ZMIANA BANKU I NUMERU KONTA !

Bank PKO BP

Konto: PKO BP 52 1020 2313 0000 3402 1092 0959

z dopiskiem "gorący posiłek", imię i nazwisko dziecka, klasa

Aleksandra Pękala