Narodowy Program Rozwoju Czytelnictwa w SP 20.

26-08-2024 9:35

Już od września 2024 r. dużo nowości książkowych w naszej bibliotece!

Biblioteka szkolna SP20 zakwalifikowała się do Narodowego Programu Rozwoju Czytelnictwa 2.0.

W związku z tym otrzymaliśmy dofinansowanie na zakup nowości wydawniczych, a także doposażenie biblioteki i promocję czytelnictwa.

W bibliotece pojawią się Wasze ulubione tytuły, bestsellery - wiele ciekawych pozycji książkowych.

Po wakacjach wracamy do wspólnej przygody z książką. Biblioteka szkolna zaprasza Was na przerwy z książką i zaczytane lekcje biblioteczne. Nowości książkowe udostępnimy Wam do domu i wszędzie tam, gdzie lubicie czytać, bo przecież …

„Kto czyta książki, żyje podwójnie” (Umberto Eco).

Dziękujemy Wam uczniowie za udział w Ogólnopolskich Wyborach Książek i innych akcjach bibliotecznych przeprowadzonych w roku szkolnym 2023/2024. Dzięki tym aktywnościom poznaliśmy Wasze preferencje i rekomendacje do zakupu książek do biblioteki szkolnej.