XIII OGÓLNOPOLSKIE BIENNALE PLASTYCZNE „KOT”
Nasi uczniowie wzięli udział w XIII OGÓLNOPOLSKIE BIENNALE PLASTYCZNE „KOT”
Prace były oceniane na II etapach, szkolnym oraz ogólnopolskim
Szkolny etap wygrały prace autorstwa:
B.Natalia (7 c)
B. Hanna (7 b)
B. Alicja (4 a)
D. Marta (6 c)
S. Amelia (7 c)
K. Anna (5 a)
L. Kamila (7 b)
M. Wojciech (4 b)
S. Amelia (7 c)
T. Martyna (7 a)
Praca plastyczne autorstwa powyżej wymienionych uczniów zastały przesłane do I etapu ogólnopolskiego.
Na konkurs z całej Polski wpłynęło 784, które zostały przejrzenie i poddane wnikliwej ocenie.
Praca naszej uczennicy Hanna B. z klasy 7b została w ramach nagrody kwalifikacje do wystawy w kategorii prace płaskie.
Gratulujemy wszystkim uczestnikom konkursu!



