XVII Regionalny Konkurs "Z CHEMIĄ NA TY" - mamy wyróżnienie!

16-04-2024 10:22

W dniu 10 kwietnia 2024 r. czterech uczniów klas siódmych naszej szkoły przystąpiło do XVII Regionalnego Konkursu „Z CHEMIĄ NA TY” organizowany przez Wydział Chemii i Ochrony Środowiska Bielskiej Szkoły Przemysłowej w Bielsku-Białej:

- Michał S. (7b)

- Julia M. (7b)

- Zofia B. (7c)

- Anna Ł. (7c)

Konkurs składał się z dwóch części: teoretycznej (rozwiązywanie zadań testowych) i praktycznej (proste ćwiczenia laboratoryjne). Uczestnicy konkursu mieli tu okazję sprawdzić swoje praktyczne umiejętności posługiwania się sprzętem laboratoryjnym w doskonale wyposażonych pracowniach chemicznych Bielskiej Szkoły Przemysłowej. Do potyczek przystąpili uczniowie z pięciu szkół z miasta Bielsko-Biała i z trzech z powiatu bielskiego.

W konkursie wzięło udział 18 uczniów, a Michał uzyskał WYRÓŻNIENIE.

Do konkursu uczniów przygotowywała Pani mgr Urszula Pycz-Zipser.

Ogromne gratulacje!!!!