Zbieramy puste tubki po kleju AMOS.

29-10-2021 9:52

Drodzy Rodzice, Nauczyciele, Uczniowie!

Nasza szkoła przyłączyła się do akcji zbierania pustych tubek po kleju AMOS.

Po uzbieraniu 120 opakowań szkoła otrzyma 30 nowych tubek kleju potrzebnego podczas codziennych zajęć. Dzięki powtórnemu wykorzystaniu opakowań wspieramy ochronę środowiska.

Bądźmy EKO - zbierajmy opakowania po kleju!

Puste opakowania proszę przynosić do świetlicy szkolnej, sala nr 5.

Akcja trwa do końca roku szkolnego.

Kupując klej AMOS wspierasz

PROGRAM DOŻYWIANIA DZIECI PAJACYK