Stołówka szkolna - informacje

29-08-2020 20:19

Ceny obiadów nie ulegają zmianie:

abonamentowe

pojedyncze

mały – 8  zupa – 4 zł
duży – 9 zł II danie – 8 zł
zupa – 3 zł cały obiad – 9,50 zł

Koszt obiadów abonamentowych za wrzesień:  mały 21 x 8 zł = 168 zł

duży  21x 9 zł = 189 zł

Płatność na konto PKO S.A.   85  1240  4142  1111  0000  4829  0250 (w tytule wpłaty podajemy nazwisko i imię dziecka, klasę, nr szkoły) lub gotówką przy bocznym wejściu do kuchni od strony miejsc postojowych do 5 września.

Rodzice, którzy nie rozliczyli nadpłaty marcowej, proszeni są o indywidualny kontakt z ajentem telefonicznie (664-774-616) lub osobiście przy bocznym wejściu do kuchni od strony miejsc postojowych.

Obiady będą wydawane od 2 września – kartę zapisu (w załączniku) należy po wypełnieniu oddać w kuchni. Karta będzie również do pobrania 1 września na spotkaniu z wychowawcą – proszę wyposażyć dzieci w wiedzę, czy mają ją zabrać do wypełnienia przez rodziców w domu.

Karta zapisu na obiadu do wydruku

Sklepik szkolny i źródełko wody (zgodnie z wytycznymi) nieczynne do odwołania.