WAŻNA INFORMACJA

"Gorący Posiłek" (jednodaniowy) jest wydawany codziennie w godzinach 10:30 - 11:00.

Gorący posiłek jest wydawany na zasadach obowiązujących dotychczas. Koszt "wsadu do kotła" opłacany przez rodziców wzrasta i obecnie wynosi 8 zł na 1 posiłek.

Proszę dokonać wpłaty za miesiąc maj w wysokości 15 dni x 8 zł = 120 zł  (wpłaty od 1 maja!) na konto dochodów szkoły: PKO BP 52 1020 2313 0000 3402 1092 0959 z dopiskiem: imię i nazwisko dziecka, klasa, opłata za miesiąc marzec najpóźniej do 11 maja br.

Regulamin korzystania z "gorącego posiłku" tutaj oraz wzór oświadczenia tutaj. (druk można również pobrać w sekretariacie szkoły).

Przypominam, że obiady abonamentowe (dwudaniowe) należy opłacać u ajenta stołówki szkolnej (mały - 12 zł, duży - 14 zł).

Odpisy będziecie Państwo zgłaszać bezpośrednio do mnie przez mobidziennik najpóźniej do godz. 7.00 w danym dniu.

Aleksandra Pękala

Oświadczenie rodzica/opiekuna prawnego, którego dziecko będzie korzystało z gorącego posiłku tutaj.

Regulamin korzystania z Gorącego Posiłku znajduje się tutaj