Akcja czytelnicza "Bilet powrotny do biblioteki"

04-02-2021 12:11

Zapraszamy do udziału w akcji czytelniczej "Bilet powrotny do biblioteki"

Chętni uczniowie z klas II i III otrzymają w bibliotece specjalny bilet powrotny. Na bilecie znajdują się ikonki, a na odwrocie legenda z wyjaśnieniem, jakie kategorie książek ilustrują. Uczeń wraz z rodzicami przypomina sobie książki, które czytał z różnych kategorii i je skreśla. Podczas wizyty w bibliotece (i po podaniu tytułu dla każdej kategorii) bibliotekarz kasuje dziurkaczem odpowiednie pola biletu. Jeżeli uczeń nie przeczytał książki z jakiejś kategorii, może ją wypożyczyć w bibliotece. Po skasowaniu całego biletu uczeń otrzyma dyplom oraz niespodziankę. Akcja trwa do 31 marca.

Biblioteka Szkoły Podstawowej nr 20 im. Jerzego Kukuczki

Serdecznie zaprasza!