„Alicja online-interaktywne spotkanie z bajką”

16-03-2021 9:08

W związku z sytuacją jaka zaistniała w naszym kraju i na całym świecie (Covid-19) Katolicki Teatr Edukacji przygotował dla swoich widzów niezwykły spektakl. Uczniowie klas 1-3, w ciekawy sposób mogli obcować z teatrem, sztuką i magią.

W naszej szkole odbył się spektakl „Alicja online-interaktywne spotkanie z bajką”.

Zgodnie z zasadami bezpieczeństwa aktorzy, artyści cyrkowi oraz akrobaci pojawili się u nas dzięki połączeniu on-line.

„Alicja on-line” łączyła świat filmu ze światem teatru. Grupa aktorów, artystów cyrkowych oraz akrobatów, wzbogacała przedstawienie takimi efektami jak: pokaz ogniowy, (sceny z Kapelusznikiem), taniec na podwieszanej szarfie na wysokości 8 m (Alicja), bańki mydlane (Gąsienica), balony (Marcowy Zając) oraz ledowe show (Królowa Kier). Każde dziecko otrzymało okulary 3D oraz książeczkę „Dziecięce labirynty”.