Apteczka ubogiego - akcja charytatywna

13-02-2023 19:21

Apteczka Ubogiego
Zapraszamy do włączenia się w kolejną edycję akcji „Apteczka Ubogiego”.
Do 17 marca zapraszamy do zbiórki artykułów stanowiących wyposażenie apteczki oraz podstawowe leki tj. m.in.:
• gaziki jałowe
• bandaże
• plastry z opatrunkiem Granuflexy
• Octenisept
• siateczki parafinowe Bactigras
• leki przeciwbólowe
• woda utleniona
• maści z witaminą A
• chusteczki higieniczne, nawilżane
• pianki do mycia ciała
• Sudocrem
• materiałów opatrunkowych
• środków dezynfekcyjnych
• oraz wszelkiego rodzaju środków, które mogłyby się znaleźć w podręcznej
apteczce.

Zbierane środki muszą być nowe w zamkniętych nieotwartych opakowaniach.
Środki zostaną przekazane ubogim i bezdomnym za pośrednictwem Towarzystwa
Pomocy im. Św. Brata Alberta w Bielsku-Białej.

Artykuły przynosimy do sali nr 5 i na dyżurkę szkolną (leki wyłącznie do sali nr 5).

Zapraszamy do włączenia się!

Szkolne Koło Wolontariatu

Elżbieta Targosz, Ewa Adamczyk, ks. Jakub Krupa, Anna Fober, Izabela Siuda, Agnieszka Panek