Bądź i ty bezpieczny

07-11-2019 20:27

W dniu 6 listopada pierwszaki z naszej szkoły wraz z wychowawcami wzięły udział w spotkaniu edukacyjnym dotyczącym bezpieczeństwa w ruchu drogowym. Organizatorami akcji była  Komenda Miejska Policji w Bielsku-Białej oraz Fundacja na Rzecz Bezpieczeństwa Ruchu Drogowego w Bielsku-Białej.

Dzieci miały okazję zobaczyć przygotowany na tę okoliczność spektakl, który nie tylko bawił, ale także uczył.

Dzieci zobaczyły film pod tytułem „Jak być bezpiecznym”, inscenizację teatralną „Bezpieczna droga do szkoły”, pokaz odzieży z najnowszymi trendami mody odblaskowej przygotowany przez uczniów z Bielskiego Centrum Kształcenia Ustawicznego i Przemysłowego, a także miały okazję uczestniczyć w grach i konkursach z nagrodami.

Każdemu uczestnikowi imprezy zostały wręczone elementy odblaskowe, książeczki edukacyjne „Bądź bezpieczny na drodze” i słodkie niespodzianki.

Więcej zdjęć w galerii