Bajkowe postacie - nowe pomniki w Bielsku-Białej

11-06-2021 7:51

Z okazji tego niezwykłego jubileuszu połączenia miast Bielska i Białej nauczyciele świetlicy zorganizowali świetlicowy konkurs plastyczny pod hasłem „Bajkowe postacie-nowe pomniki w BB”.

Konkurs cieszył się dużym zainteresowaniem wśród uczniów. Wykonanie prac plastycznych poprzedzone było oglądaniem filmów promujących Bielsko-Białą, w tym bajek, które powstały w Bielskim Studio Filmów Rysunkowych. Dzieci zapoznały się bliżej ze znanymi i mniej znanymi bajkowymi postaciami z naszego miasta.

Ochoczo, za pomocą środków plastycznych przedstawiły swoje pomysły na nowe pomniki z bajkowymi postaciami, które mogłyby pojawić się w naszym mieście.

Na korytarzu szkolnym zorganizowano wystawę prac, aby wszyscy uczniowie mogli je obejrzeć.

Zwycięzcami konkursu zostali:
- Hanna Kobylińska – I miejsce;
- Izabela Habdas – II miejsce;
- Julia Duczymińska-Dobrzyńska – III miejsce;
- Laura Kubik – III miejsce.

Zwycięzcom wręczono dyplomy oraz nagrody.

Organizatorzy konkursu:

mgr Białek Aneta