Dzień Chłopaka w naszej szkole!

30-09-2019 8:00

30 września obchodzony jest Dzień Chłopaka. Dziewczęta z Samorządu Uczniowskiego stanęły na wysokości zadania i zaplanowały obchody, które na pewno na długo pozostaną w pamięci solenizantów. Nie mogło zabraknąć życzeń i drobnych niespodzianek. Chłopcy Ci mniej i bardziej "wyrośnięci" po wejściu do szkoły zostali obdarowani kolorowymi krawatami lub orderami. Została przeprowadzona również ankieta, która wskaże najsympatyczniejszego (zdaniem uczniów) chłopca w szkole. Jej wyniki niebawem!!

Z tej okazji powstał również filmik zrealizowany przez Szkolne Koło Filmowe. Do obejrzenia w zakładce Koła Filmowego.

Wszystkim chłopcom z okazji ich święta składamy na łamach naszej strony najserdeczniejsze życzenia!

Więcej zdjęć w galerii...