III edycja Szkolnego Konkursu Recytatorskiego Poezji Patriotycznej

30-11-2019 19:04

28.11.2019 roku, uczniowie klas 4-8 zmierzyli się w recytacji patriotycznych tekstów poetyckich.

Konkurs jest organizowany z okazji świętowania odzyskania przez Polskę niepodległości. Uczniowie wykazali się umiejętnością samodzielnego wyboru tekstów. Cieszymy się, że w takiej formie zechcieli wyrazić swoje zaangażowanie w troskę o wolność i niepodległość.

Dziękujemy wszystkim uczestnikom.

Tytuł laureata zdobyli :

I miejsce : Natalia Stwora, ucz. kl. 6c

II miejsce : Aleksandra Pancerz, ucz. kl. 4a oraz Wiktoria Polak, ucz. kl. 5d

III miejsce : Magdalena Zdyb  ucz. kl. 4b oraz Stanisław Potoczny  ucz. kl. 7a

Wyróżnienie otrzymały Natalia Jakubiec, ucz. kl. 5d oraz Ewa Kajzer, ucz. kl. 6c.

Nagrodę specjalną za samodzielnie napisany utwór poetycki jury przyznało Annie Kasperek  ucz. kl. 6a.

Serdecznie gratulujemy, zapraszamy do udziału w kolejnych edycjach.