Konkurs "Mam talent"

07-06-2019 11:24

KONKURS "MAM TALENT"

W dniu 07.06.2019 r. po raz kolejny w świetlicy szkolnej odbył się pokaz młodych talentów.

Świetliki prezentowały swoje talenty rówieśnikom, rodzicom i jury. Nie był to łatwy moment dla nich. Szczególnie dla uczniów klas I, którzy po raz pierwszy występowali z mikrofonem prezentując swoje umiejętności. Dla nich należą się ogromne brawa.  Trema dała o sobie znać nie tylko tym najmłodszym, ale i nieco starszym świetlikom. Był śpiew, taniec, aktorstwo, piękne czytanie, umiejętności gimnastyczne i konstrukcyjne.

Jury miało nie lada problem wybrać najlepsze wykonanie.

Swój głos miała również publiczność, która brawami nagradzała talenty  dzieci.

Po burzliwych rozmowach, decyzją jury ogłoszono wyniki:

I miejsce             Maja N - kl. 4d. - pokaz karate

II miejsce            Martyna B. kl. 4d - śpiew