Konkurs "Szanuj energię, chroń klimat"- "Przybij piątkę" Urzędu Miasta Bielsko-Biała dla klas 4-6.

28-01-2022 6:32

Nasza szkoła, po raz kolejny bierze udział w Konkursie "Szanuj energię, chroń klimat" organizowanym przez Urząd Miasta. Konkurs skierowany jest do uczniów klas 4-6. Realizowane zadania dotyczą ochrony przyrody. Naszym działaniom bacznie będzie się przyglądał Ryś Krzyś.

Zadania do wykonania:

I zadanie -Promocja konkursu.

II zadanie - Zajęcia lekcyjne dotyczące ochrony przyrody.

III zadanie- Zajęcia warsztatowe.

IV zadanie - Ekologiczna wycieczka, zajęcia terenowe.

V zadanie obowiązkowe - Praca konkursowa wykonanie makiety stanowiącej projekt nasadzeń roślin leśnych/ozdobnych na terenie szkoły.

Udział szkoły w konkursie oznacza realizację z dwóch pięciu zadań, przy czym zadanie V jest obowiązkowe.

Pamiętajcie!  Zawsze towarzyszyć będzie  nam Rysio Krzysio!

Zapraszam do konkursu!

Wszystkich informacji udziela nauczyciel przyrody Barbara Ficoń-Szewczyk.