Korowód i festyn na rzecz bezpieczeństwa ruchu drogowego za nami

25-05-2019 11:38

25 maja 2019 roku reprezentacja naszej szkoły, wzięła udział w „XXVI Ogólnopolskich Dniach Bezpieczeństwa, Kultury Ruchu i Ratownictwa Drogowego” pod hasłem „Kultury świata”. Wydarzenie to tradycyjnie poprzedził barwny korowód, który został wzbogacony kreatywnymi strojami naszych uczniów. Nie zabrakło w ich składzie gorącokrwistych Hiszpanek, eleganckich Francuzek, kolorowych mieszkanek Bałkanów, patriotycznych przedstawicieli polskich strojów ludowych oraz Japończyków, Chińczyków, Hindusów, Muzułmanów.

Impreza ta zgodnie z działalnością statutową Fundacji ma na celu propagowanie wiedzy z zakresu bezpieczeństwa w ruchu drogowym, znajomości przepisów oraz sposobów unikania zagrożeń wynikających z rozwoju ogólnie pojętej komunikacji samochodowej.

Więcej zdjęć w zakładce galeria.