Mistrzostwa Europy w Karate

05-12-2019 12:45

W listopadzie 2019 r. uczeń naszej szkoły Maksymilian D.  zdobył brązowy medal w Mistrzostwach Europy w Karate.

Mistrzostwa Europy organizacji WKB odbyły się w dniach 23-24 listopada 2019 roku w Dębicy. Do turnieju zostało zgłoszonych 625 zawodników z 21 Państw t.j.: Białoruś, Czechy, Grecja, Gruzja, Hiszpania, Iran, Kazachstan, Łotwa, Mongolia, Niemcy, Rosja, Rumunia, Słowacja, Szwajcaria, Szwecja, Turkmenistan, Tunezja, Turcja, Ukraina, Węgry i Polska.

Bielski klub reprezentowało 7 zawodników. Jedynym medalistą został Maksymilian D., który wywalczył brąz w konkurencji kumite dzieci lat 8-9 -25kg.

Gratulujemy!