NaukaToSztuka, a my jesteśmy artystami!

13-03-2023 19:03

10 marca w klasach ósmych odbyły się warsztaty dotyczące efektywnego uczenia się, przeprowadzone przez nasze absolwentki i członkinie projektu społecznego NaukaToSztuka. W czasie zajęć zaprezentowano kilka najskuteczniejszych metod szybkiej nauki, a także notowania i powtarzania. Poza tym, nasi uczniowie i uczennice mieli okazję wykonać krótki test na dominującą półkulę mózgową i styl nauki.

NaukaToSztuka to projekt społeczny realizowany w ramach ogólnopolskiej Olimpiady Zwolnieni z Teorii. Sześcioosobowy zespół obrał sobie za cel popularyzowanie sposobów efektywnej nauki, a także alternatywnych do szkolnej ławki ścieżek rozwoju. Zwieńczeniem kilku miesięcy pracy było wydanie e-booka – bezpłatnego źródła wiedzy, dostępnego dla każdej osoby zainteresowanej skutecznym uczeniem się. Serdecznie zapraszamy do pobrania go i odwiedzenia prężnie rozwijających się mediów społecznościowych projektu:

E-book: linkd.pl/2zs7m

Facebook: Nauka to sztuka Bielsko-Biała Facebook

Instagram: Nauka To Sztuka (@naukatosztukazwzt) • Zdjęcia i filmy na Instagramie

Spotify: NaukaToSztuka Podcast on Spotify

TikTok: naukatosztukazwzt (@naukatosztukazwzt) TikTok