Pasowanie na czytelnika 2019

03-10-2019 21:39
Pasowanie na czytelnika uczniów klas 1
W dniu 2 października uczniowie klas pierwszych zostali uroczyście pasowani na czytelnika biblioteki szkolnej. Niespodzianką dla uczniów było przedstawienie przygotowane przez koleżanki z klas starszych. Pierwszoklasiści zostali zapoznani z zasadami korzystania z biblioteki i złożyli uroczyste ślubowanie. Po ślubowaniu pierwszoklasiści wypożyczyli samodzielnie swoje pierwsze książki. Gratulujemy i cieszymy się, że biblioteka zyskała nowych aktywnych czytelników. Książki nie mogą się już doczekać, żebyście je wypożyczyli i przeczytali.
Więcej zdjęć w galerii...