Podróż do świata pszczół - z wizytą w Apilandii

29-10-2019 11:23

W październiku III klasy pojechały do Apilandii - Interaktywnego Centrum Pszczelarstwa w Kleczy Dolnej. Nasi uczniowie zwiedzili wystawę, dzięki której przenieśli się w inną, magiczną krainę miodu. Dzięki współczesnej technologii poznali tajemnice z życia pszczół. Pod okiem instruktora uczestniczyli w prelekcji i zwiedzili pasiekę edukacyjną. W trakcie warsztatów dzieci poznały pracę pszczelarza, degustowały różne rodzaje miodów i produktów pszczelich. Na koniec zajęć wykonały piękne, pachnące miodem świece.

Wizyta w Apilandii to niezapomniana, słodka przygoda!