Podziękowanie za udział w akcji "Apteczka dla Ubogiego".

28-05-2021 10:23

Podziękowanie za udział w akcji "Apteczka dla Ubogiego"
Serdecznie dziękujemy rodzicom, dzieciom oraz oraz całej społeczności szkolnej
za tak liczne włączenie się i wsparcie akcji charytatywnej „Apteczka dla Ubogiego”
w dniach od 17.02.2021 do 17.03.2021 r.

„Nigdy nie jest tak, żeby człowiek, czyniąc dobrze drugiemu,
tylko sam był dobroczyńcą. Jest równocześnie obdarowywany,
obdarowany tym, co ten drugi przyjmuje z miłością”.
św. Jan Paweł II

Dziękujemy za ogromną wrażliwość i otwarte serce na potrzeby drugiego człowieka.
Ofiarowana pomoc jest dowodem serdeczności, współczucia
oraz ludzkiej solidarności.
W załączniku przesyłamy podziękowania od Caritas Diecezji Bielsko – Żywieckiej.
Organizatorzy akcji w naszej szkole:

Anna Fober
Izabela Siuda