Rozgrywki o Mistrzostwo Miasta Bielska-Białej

31-05-2022 6:43

W roku szkolnym 2021/22 dwie reprezentacje chłopców w piłce nożnej brały udział w rozgrywkach o Mistrzostwo Miasta Bielska-Białej. W ramach rozgrywek Igrzysk Dzieci drużyna chłopców z roczników 2009 i młodsi zajęła ostatecznie 8 miejsce.

Drużyna reprezentantów rocznika 2007/08 w rozgrywkach Igrzysk Młodzieży zakończyła rywalizację na miejscu piątym.

Skład drużyny 2009: B. Piotr, G. Eryk, K. Marcin, K. Tomasz, M. Kacper, S. Aleksander, W. Norbert, Paweł K.

Skład drużyny klas 2007/08: R. Oskar, K. Jędrzej, Cz. Michał, W. Seweryn, K. Jakub, W. Jakub, K. Konrad, Adam S.,  Ż. Łukasz.