ROZPOCZĘCIE ROKU SZKOLNEGO 2022/2023 I INNE WAŻNE INFORMACJE!

30-08-2022 15:45

Szanowni Państwo,

W okresie wakacji rozpoczęła się, długo oczekiwana, termomodernizacja budynku szkoły. Trwają intensywne prace budowlane zarówno na zewnątrz, jak i wewnątrz budynku. Dokładamy wszelkich starań, by od 1 września rozpocząć rok szkolny bez zakłóceń. Musimy się jednak nastawić na utrudnienia i różne nagłe zmiany w trakcie całego tego roku szkolnego.

Nie ma możliwości parkowania przy szkole, proszę więc odpowiednio zorganizować dowóz i odbiór dziecka ze szkoły.

Do budynku szkoły można się dostać jedynie wejściem głównym. Pozostały teren przyszkolny, to teren budowy, odpowiednio zabezpieczony i oznaczony, na który wejście jest zabronione.

Zgodnie z art. 30a ustawy Prawo oświatowe szkoła będzie zapewniała dzieciom ciepły posiłek w ciągu dnia. Chętni rodzice będą opłacać wsad do kotła (ok. 7zł/8zł). Będzie to posiłek jednodaniowy (obiad jednogarnkowy lub II danie). Będzie również istniała możliwość dokupienia dziecku zupy, której koszt w całości będzie opłacał rodzic. Rodziców zainteresowanych zakupem posiłku dla dziecka proszę o przekazanie takiej informacji wychowawcy klasy najpóźniej do 2 września przez mobidziennik - należy zaznaczyć, czy będzie też przez Państwa opłacana zupa. Szczegóły dotyczące konkretnych kwot, sposobów opłacania i terminu rozpoczęcia wydawania posiłku podam w najbliższym terminie.

Do połowy września nie obowiązuje zamiana obuwia przy wejściu do szkoły, jest jednak obowiązkowa podczas lekcji wf na sali gimnastycznej.

Proszę o zabranie przez dzieci 1 września plecaków lub reklamówek na podręczniki i ćwiczenia, które zostaną rozdane w tym dniu.

Rozpoczęcie roku szkolnego w dniu 1 września:

- klasy I - godz. 9.20 sala gimnastyczna

- klasy 2a, 2b, 3a, 3b, 3c, 4a, 4b, 4c, 5a, 5b, 5c, 7a, 7b, 8c, 8d, 8e - godz. 9.10 w wyznaczonych salach,

- klasy 6a, 6b, 6c, 8a, 8b - godz. 10.00 w wyznaczonych salach,

Wykaz sal lekcyjnych będzie wywieszony na drzwiach wejściowych do szkoły.

Aleksandra Pękala