Ruszają "Pola Nadziei"

06-11-2022 20:47

„POLA NADZIEI 2022/2023”

„Nie wolno tracić nadziei, dopóki człowiek żyje z człowiekiem"

/Karl Jaspers/

Szanowni Państwo

Jak co roku serdecznie zapraszamy wszystkich chętnych o przyłączenie się do akcji "Pola Nadziei" na rzecz Bielskiego Hospicjum im. św. Jana Pawła II. W dniach 07.11.2022 r. - 15.11.2022 r. w naszej szkole  zostanie przeprowadzona zbiórka pieniężna na ten cel.
Wyznaczone osoby ubrane w żółte koszulki przejdą po klasach z puszką, do której uczniowie będą mogli wrzucać dobrowolne datki.
W sekretariacie będzie wystawiona puszka z oznaczeniem "Pola Nadziei".

Od godz. 15:00 puszka będzie w świetlicy nr 5.

Celem edukacyjnej inicjatywy jest szerzenie idei hospicyjnej oraz pozyskiwanie funduszy przeznaczonych na  funkcjonowanie hospicjum im. św. Jana Pawła II w Bielsku – Białej. Głównym organizatorem akcji jest Salwatoriańskie Stowarzyszenie Hospicyjne
w Bielsku - Białej.

Serdecznie zapraszamy wszystkich chętnych o przyłączenie się do akcji.

Za każdy gest dobroci i wsparcia serdecznie

Anna Fober
                                                               Izabela Siuda