"Spełniamy marzenia seniorów".

19-12-2023 14:09

Święta to szczególny czas, kiedy pragniemy być blisko rodziny, cieszyć się sobą, odświętną atmosferą i możliwością obdarowywania i bycia obdarowanym. Nie dla każdego jednak jest to tak samo możliwe. Dlatego z myślą o tych, którzy są w tym momencie w trudniejszej sytuacji, czyli osób z bielskiego DPS-u postanowiliśmy spełnić ich marzenia, odpowiadając na ich listy do świętego Mikołaja, angażując się w akcję Listy świąteczne spełniają marzenia seniorów z DPS.

Dzięki Wam Uczniom, Rodzicom i Nauczycielom mogliśmy spełnić właśnie te małe marzenia, za co bardzo serdecznie dziękujemy!

To dzięki Wam uśmiech zawitał na twarzach podopiecznych DPS-u, gdy wieczorową porą przed Świętami Bożego Narodzenia delegacja naszych uczniów z nauczycielami z Koła Wolontariatu dostarczyła do DPS-u prezenty. Niestety przez zagrożenie covid-19 prezenty wręczyli już pracownicy podopiecznym.