Spotkanie z Fundacją ARKA

02-03-2024 19:18

28 lutego 2024 r. do naszej szkoły przyjechała Pani Anna Sobańska z Fundacji Ekologicznej ARKA. Pani Ania przeprowadziła zajęcia ekologiczne dla uczniów uczęszczającymi do świetlicy szkolnej.

Uczniowie odkrywali krok po kroku karty memory i w ten sposób dowiadywali się i utrwalali wiadomości o segregacji śmieci, oszczędzaniu energii, zasobach naturalnych, dobrych praktykach ekologicznych.

Prowadząca opowiedziała czym zajmuje się Fundacja ARKA i jak można się zaangażować w jej działania.

Serdecznie dziękujemy Pani Ani i Fundacji ARKA za te warsztaty. Na pewno długo zostaną w pamięci uczniów.