Szkoła Podstawowa nr 20 im. Jerzego Kukuczki do hymnu 2022

11-11-2022 21:08

W imieniu Ministra Edukacji i Nauki Przemysława Czarnka serdecznie dziękujemy za udział w akcji „Szkoła do hymnu”. Miło nam poinformować, że w tegorocznej inicjatywie wzięło udział blisko 20,5 tys. przedszkoli, szkół i placówek oświatowych z kraju oraz prawie 360 placówek polonijnych z całego świata. Cieszymy się, że 10 listopada o godz. 11:11 byli Państwo z nami!

A to wydarzenie u nas w szkole wyglądało tak:

youtu.be/R1rC9SBP7gw

Biuro Ministra