Szkolny Konkurs Plastyczny "Kwiecień Plecień".

11-04-2022 13:58

Ogłaszamy Szkolny Konkurs  Plastyczny "Kwiecień Plecień". Konkurs jest skierowany

do klas 1-8.Format pracy A4. Technika dowolna. Termin złożenia prac do 6 maja 2022 r.

Prace przynosimy opisane z tyłu (klasa imię i nazwisko). Prace należy złożyć w sali 3 lub 5.

Więcej informacji u Agnieszki Kasperek i Elżbiety Targosz.

Prace oceniane będą w kategoriach klas 1-3, 4-8.

Jury szczególną uwagę będzie zwracać na: pomysłowość, estetykę, różnorodność wykorzystania metod, technik i materiałów, samodzielność i pomysłowość.