Szkolny Konkurs Wiedzy o Bielsku-Białej “Mój region, moje miasto”.

27-05-2022 11:21

Szkolny Konkurs Wiedzy o Bielsku-Białej “Mój region, moje miasto”.

20 maja 2022 r. miało miejsce podsumowanie Szkolnego Konkursu Wiedzy o Bielsku-Białej “Mój region, moje miasto” dla uczniów klas czwartych.

W konkursie, który miał za zadanie poszerzenie wiedzy zdobytej na lekcjach historii, a także zachęcenie uczestników do samodzielnego zbierania informacji i poznawania otaczającego ich środowiska, wzięło udział 53 uczniów naszej szkoły.

Zwyciężyła Wiktoria z klasy 4b, druga była Juliana z klasy 4a, a miejsce trzecie zajęli ex aequo Ada z 4b i Miłosz z 4a.

Za dużą wiedzę wyróżnieni zostali również: Michalina z 4b, Hubert z 4c, Nina z 4c, Filip z 4b, Monika z 4b i Piotr z 4b.

Zwycięzcom i wyróżnionym gratulujemy, a wszystkich zachęcamy do dalszego poznawania swojej małej ojczyzny.