UROCZYSTA AKADEMIA NA ZAKOŃCZENIE ROKU SZKOLNEGO 2018/2019

20-06-2019 18:50

Zakończenie roku szkolnego 2018/2019 tradycyjnie rozpoczęło się uroczystą Mszą Świętą
w kościele parafialnym pw. św. Józefa o godzinie 08:00.

Dalszy ciąg uroczystości przebiegał w sali gimnastycznej naszej szkoły.

Po części artystycznej zaprezentowanej przez uczniów klas starszych nastąpiła część oficjalna.

Pani dyrektor Aleksandra Pękala wspólnie z wice dyrektorem Franciszkiem Paletą wręczała nagrody i dyplomy dla uczniów, którzy uzyskali najwyższą średnią i otrzymali świadectwa
z wyróżnieniem, albo są laureatami w konkursach ogólnopolskich lub międzynarodowych.

Pozostali uczniowie otrzymali świadectwa z rąk swoich wychowawców.

Pani dyrektor podziękowała wszystkim rodzicom, nauczycielom oraz uczniom za cały rok ciężkiej pracy.

W szczególny sposób wyrazy uznania skierowała do nauczycieli, którzy żegnają się z naszą szkołą tj. p. Krystyny Chrobak - Jasicy oraz ks. Piotra Maślanki.

Przewodniczący Rady Rodziców wręczył nagrody i pamiątkowe dyplomy zwycięzcom
i uczestnikom szkolnego konkursu pt. "Młodzi Zdobywcy Szczytów".

Rozstrzygnięto również konkurs Nagród "20".

W klasach I-III zostali:

Najlepszy uczeń - Michał S.

Najlepszy artysta - Joanna D.

Najlepszy sportowiec - Paulina P.

Mistrz kultury osobistej - Liliana A.

W klasach IV - VIII zostali:

Najlepszy uczeń - Szymon C.

Najlepszy artysta - Monika S.

Najlepszy sportowiec - Wojciech B.

Mistrz kultury osobistej - Krystian P.

Uczniowie Ci zostali wpisani do Złotej Księgi "20".

Wszystkim uczniom życzymy udanych, bezpiecznych wakacji i zasłużonego wypoczynku.

Więcej zdjęć w galerii...