Wakacyjnie informujemy...

22-06-2023 15:56

Szanowni Państwo.

Rok szkolny dobiega końca i jutro wszyscy uczniowie odbiorą świadectwa z rąk wychowawców. Był on dla nas wszystkich wyjątkowo trudny, głównie ze względu na trwającą przez cały rok termomodernizację. Przeprowadzany obecnie remont kompleksu sportowego uniemożliwia organizację akademii i osobiste podziękowanie wszystkim rodzicom, którzy nas wspierali działając w Trójkach Klasowych i Radzie Rodziców lub w inny sposób pomagali organizować życie klasowe. Dziękuję też za cierpliwość i wyrozumiałość mając nadzieję, że przyszły rok szkolny będzie już spokojniejszy i 4 września wrócimy do pięknie wyglądającej szkoły.

Serdecznie gratuluję Rodzicom uczniów, którzy uzyskali wysokie wyniki w nauce i odbiorą jutro świadectwa z wyróżnieniem, gratuluję uzyskania przez 29 uczniów stypendium za wyniki w nauce lub osiągnięcia sportowe, które od dzisiaj wydajemy nagrodzonym.

Od przyszłego tygodnia, ze względu na remont schodów wejściowych, będzie utrudnione wejście do budynku. W miarę możliwości proszę sprawy urzędowe w sekretariacie załatwić w piątek lub umówić się telefonicznie (33 8164978) na spotkanie - wskażemy aktualny sposób wejścia do szkoły.

W przypadku braku możliwości odebrania świadectwa 23 czerwca, proszę o jego odbiór w sekretariacie szkoły podczas wakacji w godz. 8.00 - 13.00.

Życzę wszystkim Państwu i uczniom miłego wypoczynku i do zobaczenia we wrześniu.

Aleksandra Pękala