Walentynki w naszej szkole

14-02-2020 15:44

Miłość to uczucie, które potrafi zmienić bardzo wiele w naszym życiu. Każda miłość jest trochę inna i różni się w zależności od naszego wieku, doświadczeń czy miejsca narodzin.

W Dniu Świętego Walentego
mamy życzenia z serca naszego!
Od początku znajomości
w naszym szkolnym sercu stale gościsz
I zostaniesz tam do końca,
bo to rzecz nieustająca.

„Przyjaźń poznaję po tym, że nic nie może jej zawieść,

a prawdziwą miłość po tym, że nic nie może jej zniszczyć.”

Antoine de Saint-Exupéry