XVI edycja akcji Pola Nadziei w naszej szkole

06-11-2019 11:12

07.10.2019 r. w bielskim kościele NMP Królowej Polski odbyło się uroczyste rozpoczęcie tegorocznej, szesnastej edycji kampanii Pola Nadziei. Wzięli w niej udział przedstawiciele 60 szkół, które zgłosiły się do tej akcji, między innymi przedstawiciele naszej szkoły. W ramach akcji  będą organizowane różne przedsięwzięcia edukacyjne, a także działania charytatywne. Zgromadzone środki przekazane będą na działalność bielskiego stacjonarnego Hospicjum św. Jana Pawła II.
Na zakończenie inauguracji delegacje szkół  otrzymały cebulki żonkili, a zaproszeni goście, w tym parlamentarzyści i przedstawiciele samorządów, zasadzili kwiaty przed hospicjum im. św. Jana Pawła II przy ul. Zdrojowej. W kilka dni po uroczystym rozpoczęciu projektu uczniowie naszej szkoły wraz z Panią Izabelą Siudą posadzili cebulki żonkili w szkolnym ogródku.

Nasza szkoła po raz szesnasty uczestniczy w ogólnopolskiej akcji charytatywnej "Pola Nadziei", która wspiera działalność hospicjum . Zapraszamy wszystkich chętnych do współpracy i pomocy w organizacji przedsięwzięć na rzecz tej szlachetnej idei.