XX Konkurs Wojewódzki "Duety Chemiczne".

16-04-2023 12:39

W dniu 24 marca 2023 r. sześciu uczniów klas ósmych przystąpiło do XX Wojewódzkiego Konkursu „Duety Chemiczne” na terenie IV LO w Bielsku-Białej organizowany przez Pałac Młodzieży w Katowicach:
- Julia G. i Mukhammadekhson K. (8e)
- Patryca D. i Lena M. (8c)

- Laura H. i Wiktoria T. (8b)

Do konkursu przystąpiły 302 dwuosobowe drużyny, spośród których wyłoniono 23 najlepsze duety. Do finału zakwalifikowali się uczniowie, którzy zdobyli co najmniej 45 punktów (90%) a wśród nich duet Julia i Jasson.
Finał konkursu odbędzie się 18 kwietnia (wtorek) o godzinie 10:00 w Katowicach i jest podzielony na dwie części: teoretyczną i laboratoryjną. Zakończenie planowane jest na godzinę 13:00.