XXI Konkurs Wojewódzki "Duety Chemiczne".

13-03-2024 7:47

W dniu 12 marca 2024 r. sześciu uczniów klas siódmych i ósmych przystąpiło
do I etapu XXI Wojewódzkiego Konkursu „Duety Chemiczne” w Pałacu Młodzieży

w Katowicach:
- Amelka K. (8b) i Michał S. (7b)
- Julia M. (7b) i Mykhailo H. (8b)
- Zofia B. (7c) i Anna Ł. (7c)

W zaciszu auli pałacu przez 90 min pisały 129 dwuosobowe drużyny, spośród których zostały wyłonione najlepsze duety.

Do finału zakwalifikowało się 15 najlepszych drużyny, które uzyskały w pierwszym etapie co najmniej 84%, czyli co najmniej 42 punkty na 50 możliwych.

Z naszej szkoły zakwalifikował się duet

- Amelia K. 8b i Michał S. 7b - 43 pkt.

Finał konkursu odbędzie się  we wtorek 11 kwietnia 2024 r. w Pałacu Młodzieży w Katowicach.

Trzymamy kciuki!