Klasy I-III

ROK SZKOLNY 2019/2020


Międzynarodowy Konkurs Matematyczny KANGUR

Kategoria ŻACZEK

Wyróżnienia:   Mateusz S. Klasa 2a, Maksymilian M. Klasa 2c

Kategoria MALUCH

Wynik BARDZO DOBRY:  Michał S. Klasa 3b

 Wyróżnienie:   Anna Ł. Klasa 3c


I miejsce w XI edycji  Międzyświetlicowego  Konkursu Plastycznego "Las ratuje nas, my ratujemy las" zorganizowanego przez Zespół Placówek dla Dzieci i Młodzieży "PARASOL" za pracę „Drzewa zielone, płuca dotlenione” w kategorii wiekowej 9-12 lat zdobyła Julia M. z klasy 3b.

Gratulujemy sukcesu!


II miejsce w   XI edycji Międzyświetlicowego Konkursu Ortograficznego zorganizowanego przez Zespół Placówek dla Dzieci i Młodzieży "PARASOL"  zdobyła Julia M. z klasy 3b.

Gratulujemy sukcesu!


Szkolny konkurs "Pluszowy Miś Zdziś'

I miejsce - Laura L.

II miejsce - Michalina P., Emilia G.

III miejsce - Hanna B., Hanna K.


Szkolny konkurs "Jabłko, gruszka czy pietruszka?"

I miejsce Zuzannna K. z klasy  2c

II miejsce Laura D. z klasy 2c

III miejsce Julia M. z klasy 3b

 


Międzyszkolny konkurs  „Zima w piosence i literaturze dziecięcej” organizowany przez SP 20
20 lutego 2020 roku odbyło się oficjalne rozstrzygnięcie konkursu „Zima w piosence i literaturze dziecięcej”.

Komisja wybierając zwycięzców brała pod uwagę przede wszystkim samodzielność wykonania pracy przez dziecko, zgodność z tematem konkursu oraz ciekawą formę wykonania. Każdą szkołę mogły reprezentować tylko trzy prace, po jednej z danej kategorii wiekowej. Wyniki przedstawiają się następująco:

  • Klasy pierwsze:     I miejsce uczennica klasy I b ze Szkoły Podstawowej nr 20

                                 II miejsce uczeń klasy I a ze Szkoły Podstawowej nr 27

                                III miejsce uczennica klasy I a ze Szkoły Podstawowej nr 30
  • Klasy drugie:          I miejsce uczennica klasy II a ze Szkoły Podstawowej nr 27

                                  II miejsce uczeń klasy II b ze Szkoły Podstawowej nr 37

                                 III miejsce uczennica klasy II e ze Szkoły Podstawowej nr 30
  • Klasy trzeciej:          I miejsce uczennica klasy III a ze Szkoły Podstawowej nr 27

                                   II miejsce uczennica klasy III a ze Szkoły Podstawowej nr 37

                                  III miejsce uczeń klasy III b ze Szkoły Podstawowej nr 6

Wszystkim uczestnikom serdecznie gratulujemy i zapraszamy do udziału w kolejnych konkursach!
Organizatorzy



ROK SZKOLNY 2018/2019

Dyplom Laureata w ogólnopolskiej olimpiadzie Olimpusek z j. polskiego otrzymali:

- Miłosz z klasy 1a

- Julia z klasy 2b

- Michał z klasy 2b

Dyplom Laureata w ogólnopolskiej olimpiadzie Olimpusek z matematyki otrzymali:

Klasy pierwsze

- Eliza z klasy 1c

- Nikodem z klasy 1a

- Miłosz z klasy 1a

- Wiktoria z klasy 1b

- Filip z klasy 1b

- Wiktoria z klasy 1c

- Laura z klasy 1c

- Stanisław z klasy 1c

- Karol z klasy 1c

- Wiktoria z klasy 1c

Klasy drugie

- Joanna z klasy 2b

- Michał z klasy 2b  


Międzynarodowy konkurs Kangur Matematyczny

Wyniki dla kategorii Żaczek

- wynik bardzo dobry - uczennica z klasy 2b

- wynik bardzo dobry - uczeń z klasy 2b

 

Wyniki dla kategorii Maluch

- wyróżnienie - uczeń z klasy 3b


Ogólnopolska Olimpiada - Stypendiada Wczesnoszkolna - Wyniki

Konkurs czytelniczy 

- wyróżnienie - uczeń z klasy 2b

-wyróżnienie - uczennica z klasy 2c

- wyróżnienie - uczennica z klasy 2c

 

Konkurs ortograficzny

II miejsce - uczennica z klasy 2a

 

Konkurs matematyczny

III miejsce - uczeń z klasy 2b

- wyróżnienie - uczeń z klasy 3

 

Konkurs plastyczny

- wyróżnienie - uczennica z klasy 2b

- wyróżnienie - uczennica z klasy 2c

- wyróżnienie - uczennica z klasy 3b