Przejdź do treści Przejdź do menu

Klasy IV-VIII

Konkursy rok szkolny 2020/2021


Międzyszkolny Konkurs Kolęd i Pastorałek „Kamienica 2021” 

Międzyszkolny Konkurs Kolęd i Pastorałek „Kamienica 2021” organizowany był w formie online.
Jury obejrzało wszystkie prezentacje przesłane przez uczniów.
Wykonania były oceniane z podziałem na dwie kategorie wiekowe: klasy I – IV i klasy V – VIII.

Grupa młodsza kl. I-IV

 kategoria SOLISTA

 I MIEJSCE SP 20 MAJA BANUL – KLASA 4

 Grupa starsza kl. V

kategoria SOLISTA

II miejsce SP 20 Martyna Guzik -KLASA 5

Kategoria RODZINA 

III miejsce SP20 Aleksandra Pancerz – KLASA 5


"Inicjały BB w Twojej odsłonie" - Konkurs organizowany przez Książnicę Beskidzką 

Anna Łyszczek z klasy 4 zdobyła I miejsce w konkursie organizowanym przez Książnicę Beskidzką "Inicjały BB w Twojej odsłonie". 

Szkolny Konkurs "Moje ulubione w BB" z okazji 70-tej rocznicy połączenia miast Bielska i Białej.

Z okazji 70-tej rocznicy połączenia miast Bielska i Białej Szkoła zorganizowała konkurs pt. "Moje ulubione w BB" na film o ulubionych miejscach w naszym mieście.

Laureatem konkursu została Ada Ludwikowska, która była bohaterką swojego filmu.

Zapraszamy do obejrzenia filmu. Naprawdę warto! 


Szkolny Konkurs pisarsko-plastyczny na Kartkę świąteczną i życzenia

W grudniu w naszej szkole odbył się konkurs pisarsko-plastyczny, który został zorganizowany przez Samorząd Uczniowski. Polegał on na wykonaniu najładniejszej kartki świątecznej oraz na napisaniu pięknych, nietypowych życzeń.

Zwycięzcami zostali:

Kartka:

I MIEJSCE – ANNA Ł. KL.4C

II MIEJSCE – JULIA J. KL. 7B

III MIEJSCE – ZOFIA B. KL.4C

Życzenia:

I MIEJSCE- ANNA Ł. KL.4C

II MIEJSCE- ALEKSANDRA M. KL. 8B

III MIEJSCE- JULIA J. KL.7B


Konkursy rok szkolny 2019/2020


Międzynarodowy Konkurs Matematyczny KANGUR

Kategoria BENIAMIN

Wynik BARDZO DOBRY: Tomasz K. Klasa 5c 

Wyróżnienia: Paweł Ż.  Klasa 5c, Piotr B. Klasa 6a, Paulina B. Klasa 6b

Kategoria KADET

Wynik BARDZO DOBRY: Marcin P. Klasa 6c, Oskar B. Klasa 7b

Wyróżnienia: Maciej B. Klasa 7a, Wiktoria Ż.  Klasa 7c


Ogólnopolski Konkurs Przedmiotowy EDI Panda z matematyki

Laureatka : Marta P. Klasa 6c

Laureat: Oskar B. Klasa 7b

Wyróżnienia: Tomasz K. Klasa 5c, Maciej B. Klasa 7a


Ogólnopolska Olimpiada OLIMPUS z matematyki– sesja wiosenna

Laureat: Tomasz K. Klasa 5c

Laureatka: Paulina B. Klasa 6b


Wyniki Ogólnopolskiego Konkursu przedmiotowego EDI - Zobacz


MIĘDZYSZKOLNY SUKCES NASZEJ UCZENNICY - VII Festiwal Słowa „Razem w chmurach poezji”

W dniach 3-5 marca w Bielsku-Białej odbywał się VII Festiwal Słowa „Razem w chmurach poezji”, którego organizatorami był Dom Kultury w Lipniku, Szkoła Podstawowa nr 13 w Bielsku-Białej oraz Towarzystwo Nauczycieli Bibliotekarzy Szkół Polskich w B-B.

W ramach festiwalu NATALIA S., uczennica kl.6c, wzięła udział w X edycji Międzyszkolnego Konkursu „Mistrz pięknego Czytania, pod tegorocznym hasłem: „Ta książka mnie zauroczyła”. Uczennica za odczytanie fragmentu prozy E.H. Porter, „Pollyanna” otrzymała WYRÓŻNIENIE w kategorii klas od 4 do 6.

Natalia uczestniczyła także w Turnieju Recytatorskim w kategorii „Recytacja”, zajmując  I MIEJSCE wśród uczniów klas od 4 do 6. Uczennica zaprezentowała wiersz W. Szymborskiej pt. "Nienawiść" oraz 4 min. fragment z książki O. Tokarczuk "Prawiek i inne czasy". 

Serdecznie gratulujemy!


Wyniki Szkolnego Konkursu Plastycznego - Szopka 2019

I miejsce zdobyła Liliana A. z 4b

II miejsce Oliwia S. z 5a

III miejsce Maria G. z 5a

Pozostałe szopki wykonane na konkurs

Konkursy rok szkolny 2018/2019

wyróżnienia zdobyli:

Oskar z klasy 6b

Jakub z klasy 7b


Najwyższy wynik i nagrodę główną zdobyli:

Tomasz z klasy 6b

Oskar z klasy 6b

Jakub z klasy 7b

wyróżnienia otrzymali:

Szymon z klasy 8b

Wojciech z klasy 8b


Wyniki konkursu plastycznego
,,Elektrośmieci i inne odpady niebezpieczne"
organizowanego przez Biuro do spraw Gospodarki Odpadami Urzędu Miejskiego:

Główną nagrodę otrzymała Kinga z klasy 5a

II miejsce zajęła Anna z klasy 5a


Wyniki szkolnego konkursu informatycznego ,,Co za Kosmos!"

I miejsce Maja z klasy 8a

II miejsce Wojciech z klasy 8b

III miejsce Zofia z klasy 7a i Oskar z klasy 6b

wyróżnienie – Magdalena z klasy 5b