Klasy IV-VIII

Nasza uczennica Maja B. z klasy 5 po raz drugi wyśpiewała pierwsze miejsce w Konkursie Kolęd "Kamienica 2022", w kategorii solistka.  Wykonała przepięknie pastorałkę pt. "Zaśnij Dziecino".

Gratulujemy i życzymy dalszych sukcesów.

Posłuchajcie: www.youtube.com/watch?v=SNiOC7xPK7o

Konkursy rok szkolny 2020/2021

V Konkurs Piosenki Angielskiej

Maja B. w V Konkursie Piosenki Angielskiej wyśpiewała III miejsce, w kategorii solistka, śpiewając piosenkę z filmu Moana.
Konkurs odbył się online, organizowany był przez Szkołę Podstawową nr 28 w Bielsku-Białej i Dom Kultury w Hałcnowie.

Międzyszkolny Konkurs Kolęd i Pastorałek „Kamienica 2021”

Międzyszkolny Konkurs Kolęd i Pastorałek „Kamienica 2021” organizowany był w formie online.
Jury obejrzało wszystkie prezentacje przesłane przez uczniów.
Wykonania były oceniane z podziałem na dwie kategorie wiekowe: klasy I – IV i klasy V – VIII.

Grupa młodsza kl. I-IV

kategoria SOLISTA

I MIEJSCE SP 20 MAJA BANUL – KLASA 4

Grupa starsza kl. V

kategoria SOLISTA

II miejsce SP 20 Martyna Guzik -KLASA 5

Kategoria RODZINA

III miejsce SP20 Aleksandra Pancerz – KLASA 5

"Inicjały BB w Twojej odsłonie" - Konkurs organizowany przez Książnicę Beskidzką

Anna Łyszczek z klasy 4 zdobyła I miejsce w konkursie organizowanym przez Książnicę Beskidzką "Inicjały BB w Twojej odsłonie".

Szkolny Konkurs "Moje ulubione w BB" z okazji 70-tej rocznicy połączenia miast Bielska i Białej.

Z okazji 70-tej rocznicy połączenia miast Bielska i Białej Szkoła zorganizowała konkurs pt. "Moje ulubione w BB" na film o ulubionych miejscach w naszym mieście.

Laureatem konkursu została Ada Ludwikowska, która była bohaterką swojego filmu.

Zapraszamy do obejrzenia filmu. Naprawdę warto!

Szkolny Konkurs pisarsko-plastyczny na Kartkę świąteczną i życzenia

W grudniu w naszej szkole odbył się konkurs pisarsko-plastyczny, który został zorganizowany przez Samorząd Uczniowski. Polegał on na wykonaniu najładniejszej kartki świątecznej oraz na napisaniu pięknych, nietypowych życzeń.

Zwycięzcami zostali:

Laureat: Tomasz K. Klasa 5c

Laureatka: Paulina B. Klasa 6b

Wyniki Ogólnopolskiego Konkursu przedmiotowego EDI - Zobacz

MIĘDZYSZKOLNY SUKCES NASZEJ UCZENNICY - VII Festiwal Słowa „Razem w chmurach poezji”

W dniach 3-5 marca w Bielsku-Białej odbywał się VII Festiwal Słowa „Razem w chmurach poezji”, którego organizatorami był Dom Kultury w Lipniku, Szkoła Podstawowa nr 13 w Bielsku-Białej oraz Towarzystwo Nauczycieli Bibliotekarzy Szkół Polskich w B-B.

W ramach festiwalu NATALIA S., uczennica kl.6c, wzięła udział w X edycji Międzyszkolnego Konkursu „Mistrz pięknego Czytania, pod tegorocznym hasłem: „Ta książka mnie zauroczyła”. Uczennica za odczytanie fragmentu prozy E.H. Porter, „Pollyanna” otrzymała WYRÓŻNIENIE w kategorii klas od 4 do 6.

Natalia uczestniczyła także w Turnieju Recytatorskim w kategorii „Recytacja”, zajmując  I MIEJSCE wśród uczniów klas od 4 do 6. Uczennica zaprezentowała wiersz W. Szymborskiej pt. "Nienawiść" oraz 4 min. fragment z książki O. Tokarczuk "Prawiek i inne czasy".

Serdecznie gratulujemy!

Wyniki Szkolnego Konkursu Plastycznego - Szopka 2019

I miejsce zdobyła Liliana A. z 4b

II miejsce Oliwia S. z 5a

III miejsce Maria G. z 5a

Pozostałe szopki wykonane na konkurs

Konkursy rok szkolny 2018/2019

wyróżnienia zdobyli:

Oskar z klasy 6b

Jakub z klasy 7b

Najwyższy wynik i nagrodę główną zdobyli:

Tomasz z klasy 6b

Oskar z klasy 6b

Jakub z klasy 7b

wyróżnienia otrzymali:

Szymon z klasy 8b

Wojciech z klasy 8b

Wyniki konkursu plastycznego
,,Elektrośmieci i inne odpady niebezpieczne"
organizowanego przez Biuro do spraw Gospodarki Odpadami Urzędu Miejskiego:

Główną nagrodę otrzymała Kinga z klasy 5a

II miejsce zajęła Anna z klasy 5a

Wyniki szkolnego konkursu informatycznego ,,Co za Kosmos!"

I miejsce Maja z klasy 8a

II miejsce Wojciech z klasy 8b