Projekt "Miłość do Ziemi - kluczowa dla zmian klimatu w krajach V4"

Udział naszych uczniów w Międzynarodowym  Projekcie

Na przełomie września i października uczniowie klas 3b,3c i 4c - brali udział w konkursie organizowanym przez Stowarzyszenie Obywatelskie Ekoenergia na Słowacji w ramach projektu  "Miłość do Ziemi- kluczowa dla zmian klimatu w krajach V4"- finansowanego  przez Międzynarodowy Fundusz Wyszehradzki. W konkursie brały  udział 2 szkoły w Czechach i 2 szkoły w Polsce.

Tematem przewodnim konkursu były zwierzęta żyjące w Parku Bioklimatycznym Drienova na Słowacji typowe dla gruntów rolnych zarówno domowe jak i dzikie.

Uczniowie świetnie się bawili wypełniając karty pracy, projektując i rysując zwierzęta w ich naturalnym środowisku oraz wykonując model wybranego zwierzęcia. Najlepsze prace będą nagrodzone i wystawione w Parku Bioklimatycznym Drienowa na Słowacji.

Zobaczcie na  zdjęciach jakie pomysły miały wasze koleżanki i koledzy.

Zwycięzcy Konkursu Bioklimatycznego

3 b -  Hanna, Jaśmina, Emilian

3 c - Michalina, Natalia, Filip

4 c - Laura, Wiktoria, Zuzanna, Stanisław

Cudownie będzie się spało na poduszkach wypełnionych orkiszem uprawianym w Bioklimatycznym Parku Drienova.

DZIĘKUJEMY WSZYSTKIM UCZNIOM ZA UDZIAŁ W PROJEKCIE

Klasa 4c