"Eko-wędrówki Dżulki" – „Eko lato” - IV etap konkursu w kl. 1-3

25-04-2023 12:23

21. 04. 2023 r. uczniowie z klas I - III  realizowali zdanie do  IV etapu konkursu  „Eko lato” - Dżulka zostaje ekoBBielszczaninem

Uczniowie z klasy 3c, 2b oraz 1a i 1b uczestniczyli w warsztatach przyrodniczych podczas których dowiedzieli się czego rośliny potrzebują do życia i jak ważne jest czyste środowisko i powietrze. Samodzielnie według wskazówek wykonywali "Las w słoiku". Piękne kompozycje zdobią teraz ich domy.