Jak ważna jest woda dla człowieka i przyrody? Warsztaty z edukatorem AQUA:)

07-03-2022 13:16

Drugiego marca 2022 roku wszystkie klasy trzecie i klasa druga miały warsztaty z edukatorem AQUA na temat wody, jej znaczenia w przyrodzie i roli dla człowieka. Dzieci obejrzały filmy, których głównym bohaterem był detektyw Kropelka. Uczniowie z pozostałych klas obejrzeli spektakl telewizyjny „Niezwykła przygody psa Kropelki”. Uczniowie dowiedzieli się ile wody powinni pic w ciągu dnia dla zdrowia oraz poznali sposoby zaoszczędzenia wody. Bardzo ważna była też informacja czego nie należy wyrzucać do kanalizacji i dlaczego. Na koniec uczniowie otrzymali książeczki z rebusami i krzyżówkami na temat wody.