Konkurs szkolny "Mam talent".

01-06-2022 13:32

Dnia 31 maja 2022 r. w naszej szkole odbył się konkurs "Mam talent". Chętni uczniowie z klas I - VIII zaprezentowali swoje umiejętności wokalne, taneczne, plastyczne przed całą społecznością szkolną zebraną pod sceną  w świetlicy szkolnej. Konkurs miał na celu rozwijanie kreatywności uczniów i odkrywanie nowych talentów oraz propagowanie alternatywnych form spędzania wolnego czasu. Występy uczestników oceniała komisja. Mimo towarzyszącej występom tremy, wszyscy konkursowicze spisali się znakomicie wykazując przed publicznością, swój nieprzeciętny talent.